Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

O firmie

Studio Psychologii zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym wsparciem dla szerokiego grona klientów. Zapraszamy osoby indywidualne, z różnymi rodzajami problemów natury psychologicznej i psychospołecznej, także całe rodziny, jak i poszczególnych członków w różnych grupach wiekowych. Posiadamy także szeroką ofertę dla firm i instytucji: szkół, przedszkoli oraz pracodawców i ich pracowników stawiających na rozwój osobisty, doskonalenie zawodowe oraz inwestowanie w kapitał ludzki. 

Elementem innowacyjnym na rynku jest wprowadzenie do wachlarza usług coachingu, prowadzonego przez profesjonalnego coacha. 

Firmę wyróżnia duża mobilność usług (w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów). Pomoc psychologiczna oraz sesje coachingowe oferowane są nie tylko stacjonarnie, ale także w domu klienta albo w siedzibie firmy czy szkoły decydującej się na korzystanie z usług psychologa czy coacha. 

Studio Psychologii działa przede wszystkim na terenie Ciechanowa, Mławy, Przasnysza, Płońska, Glinojecka, a także Warszawy oraz okolic. Natomiast, kiedy wystąpi potrzeba na zorganizowanie zajęć czy wyjazd do klienta lub firmy w innym mieście Polski - piszcie, dojedziemy!