Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna dla osób przeżywających kryzysy życiowe, mających trudności w życiu osobistym (zawodowym i społecznym), posiadających problemy z komunikacją, mających trudności z utrzymaniem zadowalających ich relacji społecznych, osób, które utraciły pracę oraz posiadających trudności w jej utrzymaniu. Pomoc oferowana jest także osobom uzależnionym np. od leków, alkoholu czy internetu i hazardu. Wsparcie uzyskają osoby, które doświadczyły śmierć najbliższych, zmagające się z chorobą przewlekłą własną lub u osoby bliskiej, przechodzące bolesne rozstanie, rozwód, nie radzące sobie ze stresem oraz będące pod jego silnym wpływem. Firma oferuje także profesjonalną poradę w przypadku osób mających problemy z lękiem, posiadających obniżony nastrój, cierpiących na bezsenność czy chorych na depresję lub inne zaburzenia nerwicowe.

Opieką zostaną objęci rodzice z problemami wychowawczymi oraz całe rodziny mające probelmy w codziennym funkcjonowaniu. Świadczone są również usługi dotyczące dzieci mających trudności w nauce szkolnej oraz problemy adaptacyjno – środowiskowe. 

Konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych  - to jednorazowe (rzadziej kilkukrotne) spotkanie z psychologiem, którego celem jest określenie charakteru problemów czy dysfunkcji oraz zaproponowanie odpowiednich metod pracy nad rozwiązaniem. Podczas konsultacji można uzyskać doraźną pomoc psychologiczną.

Terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych– to dłuższa praca z klientem mająca na celu pomoc w zrozumieniu problemu i wspólną pracę nad jego rozwiązaniem. Indywidualna terapia psychologiczna zalecana jest szczególnie w przypadku:

  • problemów emocjonalnych (na przykład: trudności w radzeniu sobie ze smutkiem, złością, apatią, bezradnością, lękiem)
  • problemów z zachowaniem (na przykład: jedzeniem, zachowaniami antyspołecznymi)
  • zachowaniami autodestrukcyjnymi (na przykład: okaleczaniem się)
  • problemy w postrzeganiu siebie (na przykład: niska samoocena)
  • zmagania się z trudną sytuacją rodzinną lub rówieśniczą