Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

Psycholog w firmie

Psycholog w firmie jest bardzo szybko rozwijającym się trendem przybyłym prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wiele firm i instytucji potrzebuje pomocy psychologa, jednak nie chcą zatrudniać samodzielnego pracownika na cały etat. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy zlecenie pracy firmie zewnętrznej.

Studio Psychologii proponuje firmom i instytucjom skorzystanie z usług zewnętrzneg psychologa, który przeprowadzi indywidualne spotkania i konsultacje z pracownikami lub podopiecznymi, poprowadzi zajęcia grupowe oraz zorganizuje szkolenia i warsztaty psychologiczne.

Studip Psychologii oferuje również firmom i instytucjom zaprojektowanie zgodnie z wiedzą psychologiczną reklamy i marketingu oraz organizację akcji promocyjnych. W celu zapewnienia kompleksowych usług podjęliśmy współpracę z agencją reklamy wykonującą zaplanowane projekty ze strony graficznej oraz zajmującą się drukiem gotowych projektów (banery, wizytówki, ulotki, bilbordy itp.). Do tego na życzenie klienta możemy dokonać analizy rynku lokalnego oraz przeprowadzić badania marketingowe (dotyczące jakości / dostępności usług, wizerunku firmy, potrzeb potencjalnych klientów itp.). 

Firmom i instytucjom proponujemy także sesje coachingowe, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Coaching ukierunkowuje pracowników na osiągnięcie celu i zmotywuje ich do działania.