Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

Psychologia

W ofercie firmy znajduje się pomoc psychologiczna dla osób szukających wsparcia i zrozumienia, chcących poradzić sobie z napotkanymi trudnościami w życiu osobistym i zawodowym, uzależnionym, będącym w ciężkiej sytuacji życiowej, żałobie czy nie radzących sobie z napięciem i stresem. Poradę znajdą także osoby z zaburzeniami emocjonalnymi i depresją, rodzice z dziećmi oraz pary przeżywające kryzys w związku.

Dodatkowo oprócz niezbędnej pomocy psychologicznej oferujemy doradztwo zawodowe czyli wsparcie i ukierunkowanie w wyborze i rozwoju ścieżki zawodowej.

Studio Psychologii stawia na diagnozę psychologiczną, organizowaną zarówno dla indywidualnych potrzeb klienta (samopoznanie, chęć poznania źródła problemu, gotowość szkolna) ale także dla różnych instytucji (szkoła, orzeczenia lekarskie) oraz dla firm rekrutujących pracowników (np. opiekunki do dzieci, wychowawcy w prywatnych przedszkolach, wyższe stopnie menadżerskie). Dzięki bardzo rozbudowanemu zapleczu testowemu oraz dyspozycyjność i mobilności Studio Psychologii oferuje dojazd do klientów i świadczenie profesjonalnych usług w każdym miejscu wskazanym przez odbiorców.