Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

Szkolenia

Studio Psychologii to bardzo bogata oferta szkoleń i warsztatów psychologicznych dla dorosłych, a nawet dzieci czy młodzieży. Proponowane, przykładowe tematy szkoleń to: emocje, prawidłowa komunikacja (werbalna i niewerbalna), warsztaty z zakresu stresu i wypalenia zawodowego, warsztaty z zakresu kreatywnego rozwiązywania konfliktów itp. 

Posiadamy  także bogatą ofertę szkoleń dla firmy i instytucji, w których pracodawca dba o zdrowie psychiczne i rozwój pracowników, przez co podnosi wydajność ich pracy. Przykładem takich szkoleń jest walka z narastającym stresem i coraz częściej pojawiającym się wypaleniem zawodowym. Proponujemy także specjalną ofertę szkoleń dla szkół i przedszkoli, gdzie zwracana jest uwaga na to, jak pracować z dzieckiem trudnym, niepełnosprawnym, jak rozmawiać z dziećmi sprawiającymi problemy czy rodzicami.