Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
+48 604 165 380
milena.grudzinska@gmail.com

TOP 3 szkoleń

Przedstawiamy Państwu nasze TOP 3, czyli listę najchętniej wybieranych przez naszych klientów szkoleń. Szkolenia prowadzi profesjonalny trener, specjalista w danym temacie. Możemy je zorganizować w Państwa firmie i instytucji, a ich tematykę dostosować konkretnie pod Państwa potrzeby!

 

1. Stres jako czynnik wpływający na funkcjonowanie zawodowe  (proponowane warianty: Stres jako czynnik wpływający na życie osobiste lub Stres jako czynnik wpływający na funckjonowanie zawodowe nauczyciela)

2. Wypalenie zawodowe - jak z nim walczyć? (proponowane warianty: Wypalenie zawodowe w pracy nauczyciela lub Stres i wypalenie zawodowe)

3. Trening kreatywności (proponowane warianty: Kreatywność i współpraca w grupie lub Kreatywny nauczyciel - nauczyciel w wyobraźnią)

 

Istneiej także możliwość stworzenia szkolenia konkretnie na Państwa potrzeby, według tematyki wybranej przez Państwa. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów!